2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC480FN06-W |
| Rozmiar przekątny | 48" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 92PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1054.08 ((W) × 592.92 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 10680,08 × 608,92 × 1,4 (H × V × D) |
| Leczenie | Antiglare (Haze 2,3%), twarda powłoka (2H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 4500: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 8 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | SVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Grubość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 30,7% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Głębokość koloru | 1.07B 99%sRGB |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Masę | 10,98 kg (typowy) |
| Używane do: | Telewizory |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane źródło COF12 + 12 chipów bramy |
| Rodzaj sygnału | V-by-One 8 pasów, 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |