2026-03-26
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC400HN03-W |
| Przekątna | 40" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920×1080(RGB), FHD 55PPI |
| Format pikseli | Pasek poziomy RGB |
| Obszar aktywny | 885.6(S)×498.15(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 899.6(S)×513.95(W)×1.4(G) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 2,3%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(G do G) |
| Głębokość szkła | 0,50+0,50 mm |
| Transmisyjność | 5,95% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Kolory wyświetlacza | 1,07B 69%NTSC |
| Typ podświetlenia | Bez podświetlenia |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Układ sterujący | COF Wbudowane 2 układy źródłowe |
| Waga panelu | 1,50 kg (typ.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (2 kanały, 10-bit), złącze 51-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 12,0 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |