2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC400FN02-W |
| Przekątna | 40" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(3)×2160, UHD 110PPI |
| Format pikseli | - |
| Aktywny obszar | 884.736(S)×497.664(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 899.6(S)×513.95(W)×1.4(G) mm |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok pod | Symetria |
| Grubość szkła | - |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M/1.07B 68%NTSC |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Waga | 1.50Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 2.3%), Twarda powłoka (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (Typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | PVA3, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 8 (Typ.)(G do G) |
| Transmisyjność | 7.3% (Typ.)(z polaryzatorem) |
| Typ podświetlenia | Brak podświetlenia |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Układ sterownika | COFSuggest 8 chipów źródłowych |
| Interfejs sygnału | V-by-One 8-kanałowy, 51 pinówZłącze |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |