2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC400FJ02-W |
| Przekątna | 40" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD 110PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 884.736(S)×497.664(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 894.736(S)×508.664(W)×1.4(G) mm |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Grubość płyty | - |
| Obsługiwane kolory | 16.7M/1.07B 100% sRGB |
| Waga | 1.36/1.50Kgs (Typ./Max.) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Wykończenie | Połysk (mgła 0%), Twarda powłoka (2H), Antyrefleksyjne |
| Współczynnik kontrastu | 5200:1 (Typ.) (TM) |
| Czas reakcji | 6 (Typ.)(G do G) |
| Tryb pracy | PVA3, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Transmisja | 4.2% (Typ.)(z polaryzatorem) |
| Źródło światła | Brak podświetlenia |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | Wbudowane COF 12 układów sterujących źródłem + 16 układów sterujących bramką |
| Typ interfejsu | V-by-One 8-pasmowy złącze 51-pinowe |
| Zasilanie | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |