2026-03-14
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC320HF02-W |
| Przekątna | 32.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 69PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 698.4(S)×392.85(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 710.4(S)×406.45(W)×1.4(G) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna (mgła 2.3%), Twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | SVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok | Symetria |
| Czas reakcji | 6 (typ.)(G do G) |
| Grubość szkła | 0.50+0.50 mm |
| Transmisyjność | 4.8% (typ.)(z polaryzatorem) |
| Kolory wyświetlacza | 1.07B 100%sRGB |
| Typ podświetlenia | Brak podświetlenia |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Układ sterownika | COF wbudowane 6 chipów źródłowych |
| Waga panelu | 850g (typ.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 kanały, 10-bit), złącze 51-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |