2026-04-10
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC320AN17-W |
| Rozmiar przekątny | 32.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1366×768 ((RGB), WXGA 49PPI |
| Format pikseli | Pasy poziome RGB |
| Obszar aktywny | 697.685 ((W) × 392.256 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 713 ((W) × 410,5 ((H) × 1,3 ((D) |
| Światłość | 0 (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Dobry widok na | Symetria |
| Grubość szkła | - |
| Głębokość koloru | 16.7M 99% sRGB |
| Masę | 900 g (typowy) |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Leczenie | Antiglare (Haze 2,3%), twarda powłoka (2H) |
| Wskaźnik kontrastu | 5000: 1 (typowy) (TM) |
| Tryb pracy | SVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Odpowiedź | 20 (typ.) ((G do G) ms |
| Przekaźność | 60,9% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Używane do: | Telewizory |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane układy źródłowe COF1 |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |