2026-04-10
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LSC320AN12-W |
| Przekątna | 32.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozdzielczość | 1366×768(RGB), WXGA 49PPI |
| Format pikseli | RGB poziomy pasek |
| Obszar aktywny | 697.685(W)×392.256(H) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary (mm) | 713 × 410.5× 1.3 (H×V×D) |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 20 (Typ.)(G to G) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | PVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Grubość szkła | 0.40+0.50 mm |
| Transmisyjność | - |
| Głębia kolorów | 16.7M 68%NTSC |
| Podświetlenie | Bez podświetlenia |
| Masa | 800g (Typ.) |
| Zastosowanie | Telewizory |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (1 kanał, 8-bit), złącze 30-pinowe |
| Napięcie zasilania | 12.0V (Typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |