2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LSC320AN07-W |
| Rozmiar przekątny | 32.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 49PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 697.685 ((W) × 392.256 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 713 ((W) × 410,5 ((H) × 1,8 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 2,3%), twarda powłoka (2H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 5000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 8 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | SPVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Grubość szkła | 00,70+0,70 mm |
| Przekaźność | 50,7% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Głębokość koloru | 16.7M 100%sRGB |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Masę | 1.20/1.32kg (typ/maks.) |
| Używane do: | Telewizory |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane chipy źródłowe COF 1 |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |