2026-04-10
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LMS500HF16 |
| Przekątna | 5.0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 480×272(RGB), WQVGA 109PPI |
| Format pikseli | RGB poziomy pasek |
| Obszar aktywny | 110.88(W)×62.832(H) mm |
| Otwór ramki | 116.3(W)×67.3(H) mm |
| Jasność | 500 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 17/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | VA, Normalnie czarny, TMR |
| Obsługiwane kolory | 65K 47%NTSC |
| Źródło światła | WLED [7S2P], bez sterownika |
| Waga | 65.4g (Typ.) |
| Zaprojektowany dla | Urządzenia przenośne i PDA |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | PCAP, I²C |
| Typ interfejsu | Równoległy RGB (1 kanał, 4-bit), 50 pinów FPC |
| Zasilanie | 1.8/3.3V (Typ.)(VDDIO/VDD) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 85 °C |