2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | LMS430HF28 |
| Przekątna ekranu | 4,3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 480×272(RGB), WQVGA 128PPI |
| Format pikseli | RGB poziomy pasek |
| Obszar aktywny | 95,04(szer.)×53,856(wys.) mm |
| Otwór ramki | 96,44(szer.)×55,23(wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 105,5(szer.)×67,2(wys.)×2,95(gł.) mm |
| Jasność | 500 cd/m² (typ.) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/70 (typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok pod kątem | Symetria |
| Kolory wyświetlacza | 16,7M 50%NTSC |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Waga | 45,0g (typ.) |
| Powierzchnia | - |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | VA, normalnie czarny, transfleksyjny |
| Czas reakcji | 17/15 (typ.)(Tr/Td) |
| Typ podświetlenia | 10S1P WLED, bez sterownika |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Wyświetlacz samochodowy, Nawigacja przenośna |
| Interfejs sygnałowy | Równoległy RGB (1 kanał, 8-bit), złącze 50 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3,3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 85 °C |