2026-03-14
| Marka | Samsung |
| Model P/N | LMS241GF78-001 |
| Rozmiar przekątny | 2.4" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 240 ((RGB) × 320, QVGA 166PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 36.72 ((W) × 48.96 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 38.12 ((W) × 50.36 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 410,32 × 60,26 × 2,25 (H × V × D) |
| Leczenie | Twarda powłoka (2H) |
| Światłość | 350 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 700: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Odpowiedź | 30 (typowe) (Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | PVA, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Głębokość koloru | 262K 70%NTSC |
| Podświetlenie | 1S4PWLED, bez kierowcy |
| Masę | TBD |
| Używane do: | Przenośny i PDA |
| Prędkość odświeżania | 90 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | 9-bitowy 8080 równoległy, 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 2.8V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -35 ~ 80 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C |