2026-05-12
| Marka | AUO |
| Model P/N | G320ZAN02.4 |
| Rozmiar przekątny | 32.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 137PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 708.48 ((W) × 398.52 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 714.48 ((W) × 404.52 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 727.3 × 424,5 × 20,98 (H×V×D) |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 500 cd/m2 (typowy) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 22 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 1.07B 100% sRGB |
| Podświetlenie | WLED, 30K godzin, z LED Driver |
| Masę | 4.63kg (typowy) |
| Używane do: | Obrazowanie przemysłowe / medyczne |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | V-by-One 8 pasów, 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |