przypadki firm O G320ZAN02.4 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
chance
Skontaktuj się teraz
G320ZAN02.4 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka AUO
Model P/N G320ZAN02.4
Rozmiar przekątny 32.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 3840 ((RGB) × 2160, UHD 137PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 708.48 ((W) × 398.52 ((H) mm
Otwarcie bezelu 714.48 ((W) × 404.52 ((H) mm
Kontur (mm) 727.3 × 424,5 × 20,98 (H×V×D)
Leczenie Antiglare
Światłość 500 cd/m2 (typowy)
Wskaźnik kontrastu 1000: 1 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ)
Odpowiedź 22 (typ.) ((Tr+Td) ms
Dobry widok na Symetria
Tryb pracy AHVA, zazwyczaj czarny, nadający
Głębokość koloru 1.07B 100% sRGB
Podświetlenie WLED, 30K godzin, z LED Driver
Masę 4.63kg (typowy)
Używane do: Obrazowanie przemysłowe / medyczne
Prędkość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Rodzaj sygnału V-by-One 8 pasów, 51 pinów
Zasilanie napięciem 12.0V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C