przypadki firm O G320ZAN02.2 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
chance
Skontaktuj się teraz
G320ZAN02.2 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka AUO
Model P/N G320ZAN02.2
Rozmiar przekątny 32.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 3840 ((RGB) × 2160, UHD 137PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 708.48 ((W) × 398.52 ((H) mm
Otwarcie bezelu 714.48 ((W) × 404.52 ((H) mm
Oryginalny Dim. 727.3 ((H) × 424,5 ((V) × 20,98 ((D) mm
Leczenie Antiglare
Światłość 850 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 18001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku Symetria
Czas reakcji 22 (typ.) ((Tr+Td)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ)
Tryb działania AHVA, zazwyczaj czarny, nadający
Wsparcie koloru 1.07B 100% Adobe RGB
Źródło światła WLED, 30K godzin, z LED Driver
Waga 4.63kg (typowy)
Zaprojektowane do: Przemysłowe, medyczne obrazowanie, zewnętrzne wysoka jasność
Prędkość obrazu 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas), 51 pinów
Zasilanie 12.0V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C