2026-05-13
| Marka | AUO |
| Model P/N | G320ZAN02.2 |
| Rozmiar przekątny | 32.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 137PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 708.48 ((W) × 398.52 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 714.48 ((W) × 404.52 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 727.3 ((H) × 424,5 ((V) × 20,98 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 850 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 18001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 22 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 1.07B 100% Adobe RGB |
| Źródło światła | WLED, 30K godzin, z LED Driver |
| Waga | 4.63kg (typowy) |
| Zaprojektowane do: | Przemysłowe, medyczne obrazowanie, zewnętrzne wysoka jasność |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas), 51 pinów |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |