2026-04-25
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G320ZAN01.0 |
| Rozmiar panelu | 32.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD, 137PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 708.48 ((W) × 398.52 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 714.48 ((W) × 404.52 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 727.3 ((W) × 424,5 ((H) × 20,98 ((D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Jasność | 700 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 13501 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | 8/10 (Typowy) |
| Wyświetlanie kolorów | 1.07B 100% Adobe RGB |
| Rodzaj światła | WLED, 30K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Przemysłowe obrazy medyczne |
| Waga paneli | 4.63±0.46kg |
| Interfejs sygnału | V-by-One 8 pasów, 51 pinów |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |