2026-04-30
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G270ZAN01.5 |
| Rozmiar panelu | 27,0 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Rozdzielczość | 3840(RGB)×2160, UHD, 163PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 596,16 × 335,34 mm (szer.×wys.) |
| Otwór ramki | 601,6 × 340,16 mm (szer.×wys.) |
| Wymiary zewnętrzne | 613,6 × 356,85 × 14,95 mm (szer.×wys.×gł.) |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowa, utwardzana (3H) |
| Jasność | 500 (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (transmisja) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Czas reakcji | 16 (typ.)(Tr+Td) |
| Kolory wyświetlania | 1,07B 93% DCI-P3 |
| Typ podświetlenia | WLED [15S4P×2CN] , 50 tys. godzin , bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga panelu | 2,70 kg (typ.) |
| Zaprojektowany dla | Przemysłowe obrazowanie medyczne |
| Panel dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnałowy | eDP (4 linie) , HBR2 (5,4 G/linię) , złącze 51-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 12,0 V (typ.) |
| Środowisko | Praca: 0 ~ 50 °C ; Przechowywanie: -20 ~ 60 °C |