2026-04-29
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G270ZAN01.3 |
| Rozmiar panelu | 270,0 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD, 163PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 596.16 ((W) × 335.34 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 602.0(W) × 340,4 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 630 ((W) × 368,2 ((H) × 19,8 ((D) mm |
| Powierzchnia | Mat, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 100001 (typu) (przekaz) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | 16/25 (typ./maks.) ((Tr+Td) ms |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 99% Adobe RGB |
| Rodzaj światła | 10S8P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga paneli | 3.40kg (typowy) |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Przemysłowe obrazy medyczne |
| Interfejs sygnału | eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas), 51 pinów, terminal |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Przetwarzanie: 0 ~ 50 °C; Przechowywanie: -20 ~ 60 °C |