2026-05-11
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G270ZAN01.2 |
| Rozmiar panelu | 27,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 3840(RGB)×2160, UHD, 163PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 596,16 (szer.) × 335,14 (wys.) mm |
| Jasność | 800 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AMVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 16 (typ.) (Tr+Td) |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln 90% NTSC |
| Typ lampy | WLED, 30 tys. godzin |
| Częstotliwość | 144 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zaprojektowany dla | Przemysłowe obrazowanie medyczne na zewnątrz o wysokiej jasności |
| Interfejs sygnałowy | eDP |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |