2026-04-29
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G270QAN02.0 |
| Rozmiar panelu | 27,0 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Rozdzielczość | 2560(RGB)×1440 Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 596,736(S)×335,664(W) mm |
| Rozmiar zewnętrzny | 606,44(S)×355,56(W)×15,03(G) |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowa, utwardzana (3H) |
| Jasność | 350 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (transmisja) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Czas reakcji | 8/8 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Kolory wyświetlania | 16,7 mln , 99% sRGB |
| Typ podświetlenia | WLED [4 ciągi] , 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Waga panelu | 3,50 kg (typ.) |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Interfejs sygnałowy | 70-pinowy LVDS (4 kanały, 8-bit), terminal |
| Napięcie wejściowe | 5,0 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |