2026-05-11
| Marka | AUO |
| Nr kat. modelu | G270QAN01.3 |
| Rozmiar przekątnej | 27,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 596,736 (szer.) × 335,664 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | - |
| Jasność | 400 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1600:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 8/8 (typ.) (Tr/Td) |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln 98% DCI-P3 |
| Typ lampy | WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | - |
| Aplikacja | Obrazowanie przemysłowe, medyczne |
| Interfejs sygnałowy | Złącze LVDS (4 kanały, 8 bitów), 92-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 5,0 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |