2026-05-11
| Marka | AUO |
| Model P/N | G270HAN01.1 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 602 ((W) × 340,4 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 630 × 368,2 × 23,4 (H × V × D) |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 1000 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 14 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 1.07B 91% DCI-P3 |
| Podświetlenie | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Masę | 3.40kg (typowy) |
| Używane do: | Przemysłowe, medyczne obrazowanie, zewnętrzne wysoka jasność |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS, 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |