2026-04-29
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G240UAN01.1 |
| Rozmiar panelu | 24,0 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1200 WUXGA 94PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 518,4(szer.)×324(wys.) mm |
| Otwór ramki | 521,4(szer.)×327,0(wys.) mm |
| Rozmiar zewnętrzny | 546,4(szer.)×352(wys.) ×18,6(gł.) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna |
| Jasność | 850 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (transmisja) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Czas reakcji | 14 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Kolory wyświetlania | 1,07B, 88% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga panelu | 3,67/3,75 kg (typ./maks.) |
| Zastosowanie | Przemysłowe, medyczne, obrazowanie, zewnętrzne, wysoka jasność |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnałowy | 51-pin LVDS (2 kanały, 10-bit), złącze |
| Napięcie wejściowe | 12,0 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |