2026-05-22
| Marka | AUO |
| Model P/N | G238HAN01.5 |
| Rozmiar przekątny | 23.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 530.2 ((W) × 299,6 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 543 ((H) × 317,4 ((V) × 11,65 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 350 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 18001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Źródło światła | WLED, 50 km/h, bez kierowcy |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Obrazowanie przemysłowe, medyczne |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |