2026-04-25
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G238HAN01.0 |
| Rozmiar panelu | 23,8" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) 95PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 527,04(S)×296,46(W) mm |
| Otwór ramki | 530,2(S)×299,6(W) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 543(S)×317,4(W) ×11,65(G) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok pod kątem | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ.)(G do G) |
| Kolory wyświetlania | 16,7M 75% NTSC |
| Typ podświetlenia | 17S4P WLED , 30 tys. godzin , Bez sterownika |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 2,28±0,08 kg |
| Zastosowanie | Obrazowanie medyczne przemysłowe |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (2 kanały, 8-bit) , Złącze 30-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 5,0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |