2026-04-25
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | G230HAN01.1 |
| Wielkość ekranu | 23.0" |
| Rodzaj ekranu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Liczba pikseli | 1920 ((RGB) × 1080 (FHD) 95PPI |
| Arrangement | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny ((mm) | 509.184 × 286.416 (H × V) |
| Kontur (mm) | 533.2 × 312 × 11 (H×V×D) |
| Powierzchnia bezelu ((mm) | 5130,784 × 291,016 (H × V) |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 8/8 (Typowy) (Tr/Td); 14 (Typowy) (G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M 72% NTSC |
| Podświetlenie | 18S4P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 10,50±0,15 kg |
| Używane do: | Przemysłowe obrazowanie medyczne |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 5.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |