2026-05-14
| Marka | AUO |
| Nr kat. modelu | G230HAN01.0 |
| Rozmiar przekątnej | 23,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080, FHD 95PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 509,184 (szer.) × 286,416 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | - |
| Wymiary zarysu | 533,2 (wys.) × 312 (pion.) × 11 (gł.) mm |
| Leczenie | Przeciwodblaskowy |
| Jasność | - |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Zobacz kierunek | Symetria |
| Czas reakcji | 8/8 (typ.) (Tr/Td), 14 (typ.) (G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Kolor wsparcia | 16,7 mln 72% NTSC |
| Źródło światła | WLED |
| Waga | - |
| Zaprojektowany dla | Przemysłowe, do gier |
| Liczba klatek na sekundę | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30-pinowe złącze |
| Zasilanie | 5,0 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |