2026-04-25
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G215HVN01.3 |
| Rozmiar panelu | 21,5" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD, 102PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 476,64(S)×268,11(W) mm |
| Otwór ramki | 479,84(S)×271,31(W) mm |
| Rozmiar zewnętrzny | 495,6(S)×292,2(W) ×23,5(G) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 1000 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | VA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Najlepszy widok pod kątem | Symetria |
| Czas reakcji | 20/5 (typ.)(Tr/Td) |
| Kolory wyświetlania | 16,7M 72% NTSC |
| Typ podświetlenia | 18S4P×2CN WLED , 50 tys. godzin , Z sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zaprojektowany dla | Przemysłowy |
| Waga panelu | 1,85±0,19 kg |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (2 kanały, 8-bit) , Złącze 30-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 5,0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |