2026-05-11
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G215HVN01.101 |
| Rozmiar panelu | 21.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 92PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 479.84 ((W) × 271.31 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 495.6 ((W) × 292.2 ((H) × 12.18 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 50001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | AMVA3, zwykle czarny, nadający. |
| Czas reakcji | 20/5 (typ.) ((Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72% NTSC |
| Rodzaj światła | 14S5P WLED, 30K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 10,95 kg (maks.) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |