2026-05-11
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G215HAN01.1 |
| Rozmiar panelu | 21,5" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080 [FHD] 102PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 476,064 (szer.) × 267,786 (wys.) mm |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 12/10 (typ.) (Tr/Td) |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln |
| Typ lampy | WLED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Aplikacja | Przemysłowe obrazowanie medyczne |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |