2026-05-29
| Marka | AUO |
| Nr kat. modelu | G190ETN03.1 |
| Rozmiar przekątnej | 19,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1280(RGB)×1024, SXGA 86PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 376,32 (szer.) × 301,056 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | - |
| Jasność | - |
| Zobacz kierunek | - |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ.)(CR≥10) |
| Kolor wsparcia | 16,7 mln |
| Waga | - |
| Liczba klatek na sekundę | 60 Hz |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Czas reakcji | 22/3 (typ.) (Tr/Td) |
| Tryb pracy | TN, zwykle biały, przepuszczalny |
| Źródło światła | WLED, ze sterownikiem LED |
| Zaprojektowany dla | Hazard |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | Złącze LVDS (2 kanały, 8 bitów). |
| Zasilanie | 5,0 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 60°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |