2026-05-18
| Marka | AUO |
| Model P/N | G190ETN01.3 |
| Rozmiar przekątny | 19.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 86PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 380.3 ((W) × 305.1 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 396 ((H) × 324 ((V) × 11,7 ((D) mm |
| Leczenie | Odblask (Haze 0%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 350 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | - |
| Czas reakcji | 22/3 (typ.) ((Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Źródło światła | WLED [12S4P], 30K godzin, bez kierowcy |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Gry |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C |