2026-04-25
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G190EG02 V104 |
| Rozmiar panelu | 19,0 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Rozdzielczość | 1280(RGB)×1024SXGA 86PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 376,32(H)×301,056(V) mm |
| Otwór ramki | 380,32(H)×305,06(V) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 396(H)×324(V)×15,8(D) mm |
| Powierzchnia | Matowa, utwardzana (3H) |
| Jasność | 350 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 2000:1 (typ.) (transmisja) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | MVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Czas reakcji | 15/5 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Kolory wyświetlania | 16,7 mln , 70% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED , 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga panelu | 1,74 kg (typ.) |
| Zastosowanie | Obrazowanie medyczne przemysłowe |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnałowy | 30-pinowy LVDS (2 kanały, 8-bitowy) , złącze |
| Napięcie wejściowe | 5,0 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 60 °C |