2026-04-25
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G190EAN01.3 |
| Rozmiar panelu | 190,0 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 1024SXGA 86PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 376.32 ((H) × 301.056 ((V) mm |
| Otwarcie bezelu | 380.32 ((H) × 305.06 ((V) mm |
| Wielkość zarysu | 396 ((H) × 324 ((V) × 15,8 ((D) mm |
| Powierzchnia | Mat, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 330 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typ.) [przekaz] |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typowy) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | 13/12 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 72% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 50K godzin, z sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga paneli | 10,70±0,15 kg |
| Interfejs sygnału | 30 pinów LVDS (2 ch, 8-bitowy), terminal |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 60 °C |