2026-04-24
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G190EAN01.0 |
| Rozmiar panelu | 19.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) ×1024, SXGA, 86PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 380.32 ((W) × 305.06 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 396 ((W) ×324 ((H) ×17.5 ((D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Jasność | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 13/12 (typ) ((Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72% NTSC |
| Rodzaj światła | 9S6P WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 10,55 kg (typ.) |
| Zastosowanie | Obrazowanie przemysłowe / medyczne |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |