2026-04-29
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G185XTN01.1 |
| Rozmiar panelu | 18.5 cali |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA, 84PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 413.4 ((W) × 234.0 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 430.4 ((W) × 254.7 ((H) × 11.1 ((D) mm |
| Powierzchnia | Mat, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 450 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typ.) [przekaz] |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typowy) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 8 (typ.) ((Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 72% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 50K godzin, z sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga paneli | 10,44 kg (maks.) |
| Interfejs sygnału | eDP (1 pas), eDP1.2, 30 pinów, terminal |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Przetwarzanie: 0 ~ 60 °C; Przechowywanie: -20 ~ 60 °C |