2026-05-12
| Marka | AUO |
| Nr kat. modelu | G185HAN01.4 |
| Rozmiar przekątnej | 18,5" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080, FHD 119PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 408,96 (szer.) × 230,04 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 412,56 (szer.) × 233,64 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 429,3 (szer.) × 253,06 (wys.) × 11,83 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H), antyrefleksyjna |
| Jasność | 1800 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 10/10 (typ.) (Tr/Td) |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln 72% NTSC |
| Typ lampy | 9S7P×2CNWLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 1,60 kg (typowo) |
| Aplikacja | Przemysłowy |
| Interfejs sygnałowy | eDP (2 tory), złącze 30-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 5,0 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |