przypadki firm O G185HAN01.4 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
chance
Skontaktuj się teraz
G185HAN01.4 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka AUO
Nr kat. modelu G185HAN01.4
Rozmiar przekątnej 18,5"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1920(RGB)×1080, FHD 119PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny 408,96 (szer.) × 230,04 (wys.) mm
Otwarcie ramki 412,56 (szer.) × 233,64 (wys.) mm
Rozmiar konturu 429,3 (szer.) × 253,06 (wys.) × 11,83 (gł.) mm
Powierzchnia Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H), antyrefleksyjna
Jasność 1800 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 1000:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10)
Tryb wyświetlania AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny
Najlepszy widok na Symetria
Czas reakcji 10/10 (typ.) (Tr/Td)
Kolory wyświetlacza 16,7 mln 72% NTSC
Typ lampy 9S7P×2CNWLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga panelu 1,60 kg (typowo)
Aplikacja Przemysłowy
Interfejs sygnałowy eDP (2 tory), złącze 30-pinowe
Napięcie wejściowe 5,0 V (typowe)
Środowisko Temperatura pracy: -20 ~ 60°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C