2026-04-29
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G170ETN03.1 |
| Rozmiar panelu | 170,0 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 1024 [SXGA] 96PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 341.7 ((W) × 274.1 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 358.5 ((W) × 296,5 ((H) × 10,8 ((D) mm |
| Powierzchnia | Mat, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typ.) [przekaz] |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typowy) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 3.8/1.2 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 72% NTSC |
| Rodzaj światła | 9S4P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga paneli | 1.27 kg (typowy) |
| Używane do: | Przemysłowe |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów, terminal |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |