2026-04-29
| Marka | AUO |
| Numer części modelu | G170EG01 V104 |
| Przekątna | 17,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1280(RGB)×1024, SXGA 96PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 337,92(S)×270,336(W) mm |
| Otwór ramki | 341,6(S)×274,0(W) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 358,5(S)×296,5(W)×12,95(G) mm |
| Jasność | 350 cd/m² (typ.) |
| Kąt widzenia | 80/80/60/80 (typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok o | 6 godzinie |
| Kolory wyświetlacza | 16,7M 72%NTSC |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Waga | 1,35 kg (typ.) |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna, utwardzana (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | TN, normalnie biały, transmisyjny |
| Czas reakcji | 20/10 (typ.)(Tr/Td) |
| Typ podświetlenia | WLED, 50 tys. godzin, z driverem LED |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 30-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 5,0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C |