2026-04-29
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G156XTN02.0 |
| Rozmiar panelu | 15,6 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Rozdzielczość | 1366(RGB)×768 WXGA 100PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 344,232(h)×193,536(v) |
| Wymiary zewnętrzne | 359,5 (h) × 223,8 (v) × 3,2 (t) mm |
| Powierzchnia | Matowa, utwardzana (3H) |
| Jasność | 220 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (typ.) (transmisja) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, normalnie biały, transmisyjny |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Kolory wyświetlania | 262 tys., 45% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga panelu | 380 g (maks.) |
| Interfejs sygnałowy | 30-pinowy eDP (1 Lane), eDP1.2, złącze |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |