2026-05-11
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G156XTN01.2 |
| Rozmiar panelu | 15.6" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA, 100PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 344.232 ((W) × 193.536 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 347.06 ((W) ×196.49 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 363.8 ((W) × 215.9 ((H) × 9.57 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/70/80 (typu) ((CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 10 (typ.) ((Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 62% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 860 g (typ.) |
| Interfejs sygnału | eDP (1 pas), eDP1.2, 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C |