2026-04-29
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | G156HTN02.1 |
| Rozmiar ekranu | 15,6" |
| Typ ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 1920(RGB)×1080 (FHD) 141PPI |
| Układ | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny (mm) | 344,16 × 193,59 (S×W) |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 363,8 × 215,9 × 9,8 (S×W×G) |
| Obszar ramki (mm) | 347,06 × 196,49 (S×W) |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne (mgła 25%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 400 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 700 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/60 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 16,7M 72% NTSC |
| Podświetlenie | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Masa | 1,04 kg (maks.) |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8-bitowe), złącze 30-pinowe |
| Napięcie zasilania | 3,3 V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C Temperatura pracy: -10 ~ 70 °C |