2026-05-19
| Marka | AUO |
| Nr kat. modelu | G156HAN05.1 |
| Rozmiar przekątnej | 15,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 344,16 (szer.) × 193,59 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | - |
| Jasność | 300 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 25 (typ.) (Tr+Td) |
| Kolory wyświetlacza | 16,2 mln 100% sRGB |
| Typ lampy | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | - |
| Aplikacja | Przemysłowy |
| Interfejs sygnałowy | eDP (2 tory), złącze eDP1.2 |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |