2026-04-30
| Marka | AUO |
| Numer części modelu | G156HAN02.302 |
| Przekątna | 15,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 344,16(szer.)×193,59(wys.) mm |
| Otwór ramki | 347,06(szer.)×196,49(wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 363,8(wys.)×215,9(pion.) ×9,3(gł.) mm |
| Wykończenie | Przeciwodblaskowe, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 500 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | 25 (typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AHVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Obsługiwane kolory | 16,7 mln 99% sRGB |
| Źródło światła | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Waga | 600/660g (typ./maks.) |
| Zaprojektowany dla | Obrazowanie przemysłowe / medyczne |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 30-pinowe |
| Zasilanie | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C |