przypadki firm O G156HAB03.1 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
chance
Skontaktuj się teraz
G156HAB03.1 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka AUO
Model P/N G156HAB03.1
Rozmiar przekątny 15.6"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm
Otwarcie bezelu 345.55 ((W) × 194.89 ((H) mm
Oryginalny Dim. 361 ((W) × 227 ((H) × 7,9 ((D) mm
Leczenie Twarda powłoka (7H)
Światłość 500 cd/m2 (typowy)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku Symetria
Czas reakcji 25 (typ.) ((Tr+Td)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ)
Tryb działania AHVA, zazwyczaj czarny, nadający
Wsparcie koloru 16.2M 100%sRGB
Źródło światła WLED, 50K godzin, z LED Driver
Waga 830 g (maks.)
Zaprojektowane do: Przemysłowe
Prędkość obrazu 60 Hz
Panel dotykowy Na komórce dotykowej, USB
Typ interfejsu eDP (2 pasy), eDP1.2, 40 szpilów
Zasilanie 3.3V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: -10 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C