2026-05-11
| producent | AUO |
| Nazwa modelu | G156HAB02.4 |
| rozmiar ekranu | 15.6 cali |
| Rodzaj ekranu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080 (FHD) 141PPI |
| Konfiguracja pikseli | RGB pionowy pasek |
| Rozmiar wyświetlacza | 3440,16 × 193,59 (H × V) mm |
| wymiar fizyczny | 361 × 227 × 8 (H×V×D) mm |
| obróbka powierzchni | Twarda powłoka (5H) |
| Jasność | 400 cd/m2 (typ.) |
| Kontrast | 800: 1 (typ) (przekaz) |
| Najlepszy kąt | Pełny widok |
| Tryb optyczny | AHVA, zazwyczaj czarny wyświetlacz, transmisywny |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Czas reagowania | 25 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Liczba kolorów | 16.2M, 45% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 50K godzin, z sterownikiem LED |
| Waga paneli | 860 g (maks.) |
| Zarejestruj | przemysł |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Funkcja dotykowa | Dotknięcie na komórce |
| system sygnalizacyjny | eDP (2 pasy), eDP1.2, złącze, 40 pinów |
| Napięcie zasilania | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |