2026-05-28
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G156HAB02.1 |
| Rozmiar panelu | 15,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080, FHD, 141PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 344,16 (szer.) × 193,59 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 361 (szer.) × 227 (wys.) × 8 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Twarda powłoka (5H) |
| Jasność | 400 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Czas reakcji | 25 (typ.) (Tr+Td) |
| Kolory wyświetlacza | 16,2 mln |
| Typ lampy | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Interfejs sygnałowy | eDP (2 linie), eDP1.2, 40-pinowe złącze |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |