2026-05-23
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G150XTT02.0 |
| Rozmiar panelu | 15.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Wskaźnik kontrastu | 7001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/70/80 (typu) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 5.7/2.3 (typ.) ((Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K/16.2M |
| Rodzaj światła | WLED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | PCAP |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Interfejs sygnału | Złącze LVDS (1 ch, 6/8-bitowe) |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |