2026-05-12
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G150XTN06.C |
| Rozmiar panelu | 15.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 311.9 ((W) × 236.85 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 326.5 ((W) × 253.5 ((H) × 10 ((D) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksja |
| Jasność | 800 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/70/80 (typu) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 5.7/2.3 (typ.) ((Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K/16.2M 60% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | PCAP |
| Waga paneli | 10,00 kg (maks.) |
| Zaprojektowane do: | Wysoka jasność przemysłowa na zewnątrz |
| Interfejs sygnału | Złącze eDP (1 pas) |
| Panel dotykowy | Bez |
| Środowisko | temperatura obrotowa: -30 ~ 70 °C; temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |