2026-04-24
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G150XTN06.2 |
| Rozmiar panelu | 150,0 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768 (XGA) 85PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 307.4 ((W) × 231.3 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 326.5 ((W) × 253.5 ((H) × 12 ((D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Jasność | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 7001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/60/80 (typ) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 5.7/2.3 (typ.) ((Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K/16.2M 63% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga | 1.25kg (typowy) |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C |