2026-05-14
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G150XTN03.7 |
| Rozmiar panelu | 150,0 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 304.128 ((H) × 228.096 ((V) mm |
| Otwarcie bezelu | 310.18 ((H) × 234.40 ((V) mm |
| Wielkość zarysu | 326.5 ((H) × 253.5 ((V) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 45/45/20/40 (typowy) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 6/2 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Wyświetlanie kolorów | 16.2M, 60% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 50K godzin, z sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Waga paneli | 10,02 kg (maks.) |
| Interfejs sygnału | 30 pinów eDP (1 pas), eDP1.2, terminal |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C |