2026-04-30
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G150XTN03.6 |
| Rozmiar panelu | 15,0 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1024(RGB)×768, XGA, 85PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 304,128(szer.)×228,096(wys.) mm |
| Otwór ramki | 313,55(szer.)×237,25(wys.) mm |
| Rozmiar zewnętrzny | 326,5(szer.)×253,5(wys.) ×10(gł.) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 45/45/20/40 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 5,7/2,3 (typ.)(Tr/Td) |
| Kolory wyświetlania | 262 tys./16,2 mln 60% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 1,10 kg (maks.) |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (1 kanał, 6/8-bit), złącze 20-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 65 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |